Έτοιμο το γήπεδο 5x5 στο Αθλητικό Κέντρο Ρουφ! Η αναβάθμιση όλων των αθλητικών μας εγκαταστάσεων είναι πρωταρχικό μας μέλημα στον #ΟΠΑΝΔΑ κι εργαζόμαστε εντατικά, ώστε να μπορέσουμε να παραδώσουμε άρτιους χώρους άθλησης!
Έτοιμο το γήπεδο 5x5 στο Αθλητικό Κέντρο Ρουφ! Η αναβάθμιση όλων των αθλητικών μας εγκαταστάσεων είναι πρωταρχικό μας μέλημα στον #ΟΠΑΝΔΑ κι εργαζόμαστε εντατικά, ώστε να μπορέσουμε να παραδώσουμε άρτιους χώρους άθλησης!
![Re-Battery A.E. - 1.400 νέα παιδιά δημοτικών σχολείων του Νομού Αττικής ενημερώθηκαν σχετικά με την ανακύκλωση μπαταριών αυτοκινήτου μέσα από τη θεατρική παράσταση «Το θαύμα της ενέργειας» Re-Battery A.E. - 1.400 νέα παιδιά δημοτικών σχολείων του Νομού Αττικής ενημερώθηκαν σχετικά με την ανακύκλωση μπαταριών αυτοκινήτου μέσα από τη θεατρική παράσταση «Το θαύμα της ενέργειας»](https://www.rebattery.gr/wp-content/uploads/postsygentrotikoheader.png)