Λουμίδης Παπαγάλος - Την 1η Οκτωβρίου, ο Λουμίδης Παπαγάλος γιορτάζει την "Ημέρα Καφέ" και κερνάει 2 τυχερούς τον καφέ τους για ολόκληρο τον μήνα, ενώ χαρίζει σε ακόμα έναν τυχερό μια μηχανή
![Καφές Ελληνικός Παραδοσιακός Λουμίδης Παπαγάλος, αγοράζοντας τα 3 τεμάχια -25% παίρνετε μέρος στην κλήρωση για 2 μηχανές BEKO Καφές Ελληνικός Παραδοσιακός Λουμίδης Παπαγάλος, αγοράζοντας τα 3 τεμάχια -25% παίρνετε μέρος στην κλήρωση για 2 μηχανές BEKO](https://dj0m4io8o9yuz.cloudfront.net/storage/media/promopages/nl-292-diagwnismos-loumidis-kafes/loumidis.jpg?id=1603787504)
Καφές Ελληνικός Παραδοσιακός Λουμίδης Παπαγάλος, αγοράζοντας τα 3 τεμάχια -25% παίρνετε μέρος στην κλήρωση για 2 μηχανές BEKO
Λουμίδης Παπαγάλος - Mια μηχανή καφέ Beko, συλλεκτικά φλιτζάνια και συσκευασίες Λουμίδη Παπαγάλου έγιναν το δικό μας Δώρο Γάμου για δεκάδες νεόνυμφα ζευγάρια. Μάθε περισσότερα στο https://goo.gl/VdVuul | Facebook
![ΕΛΗΞΕ] Διαγωνισμός: Κερδίστε την αυτόματη μηχανή Beko και 2 κούτες ελληνικό καφέ Λουμίδης Παπαγάλος - XBLOG.GR ΕΛΗΞΕ] Διαγωνισμός: Κερδίστε την αυτόματη μηχανή Beko και 2 κούτες ελληνικό καφέ Λουμίδης Παπαγάλος - XBLOG.GR](https://www.xblog.gr/wp-content/uploads/2014/06/beko-loumidis-diagonismos.jpg)