![Συνάντηση του Δημάρχου Ζωγράφου με τον Βουλευτή ΣΥΡΙΖΑ Νοτίου Τομέα Αθηνών Γιάννη Μουζάλα - Δήμος Ζωγράφου Συνάντηση του Δημάρχου Ζωγράφου με τον Βουλευτή ΣΥΡΙΖΑ Νοτίου Τομέα Αθηνών Γιάννη Μουζάλα - Δήμος Ζωγράφου](https://www.zografou.gov.gr/wp-content/uploads/2021/10/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2021-10-13_13-34-30-199.jpg)
Συνάντηση του Δημάρχου Ζωγράφου με τον Βουλευτή ΣΥΡΙΖΑ Νοτίου Τομέα Αθηνών Γιάννη Μουζάλα - Δήμος Ζωγράφου
![Ο Κώστας Μπακογιάννης ανέλαβε δήμαρχος Αθηναίων - «Τώρα είναι ώρα για δουλειά» [εικόνες] - iefimerida.gr Ο Κώστας Μπακογιάννης ανέλαβε δήμαρχος Αθηναίων - «Τώρα είναι ώρα για δουλειά» [εικόνες] - iefimerida.gr](https://www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/bakoyiannis-paralavi2_iefimerida.jpg?itok=Wg5nRQZ5)
Ο Κώστας Μπακογιάννης ανέλαβε δήμαρχος Αθηναίων - «Τώρα είναι ώρα για δουλειά» [εικόνες] - iefimerida.gr
![Συνάντηση του Δημάρχου Αμαρουσίου Θεόδωρου Αμπατζόγλου με την Βουλευτή Βορείου Τομέα Β Αθηνών & Αν. Κοινοβουλευτική Εκπρόσωπο ΝΔ Ζωή Ράπτη - Δήμος Αμαρουσίου Συνάντηση του Δημάρχου Αμαρουσίου Θεόδωρου Αμπατζόγλου με την Βουλευτή Βορείου Τομέα Β Αθηνών & Αν. Κοινοβουλευτική Εκπρόσωπο ΝΔ Ζωή Ράπτη - Δήμος Αμαρουσίου](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/2020/02/ampatzoglou_rapti.jpeg)
Συνάντηση του Δημάρχου Αμαρουσίου Θεόδωρου Αμπατζόγλου με την Βουλευτή Βορείου Τομέα Β Αθηνών & Αν. Κοινοβουλευτική Εκπρόσωπο ΝΔ Ζωή Ράπτη - Δήμος Αμαρουσίου
![Το Γραφείο Δημάρχου επισκέφθηκε η Πρόεδρος της Πανελλήνιας Ένωσης Λερίων κα Φωτεινή Ασβεστά και το μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου κ. Νικόλαος Ασβεστάς. - 12nisospress.com Το Γραφείο Δημάρχου επισκέφθηκε η Πρόεδρος της Πανελλήνιας Ένωσης Λερίων κα Φωτεινή Ασβεστά και το μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου κ. Νικόλαος Ασβεστάς. - 12nisospress.com](https://12nisospress.com/wp-content/uploads/2023/04/343753042_754876509523361_7806785787720505343_n.jpg)
Το Γραφείο Δημάρχου επισκέφθηκε η Πρόεδρος της Πανελλήνιας Ένωσης Λερίων κα Φωτεινή Ασβεστά και το μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου κ. Νικόλαος Ασβεστάς. - 12nisospress.com
![Δήμος Μοσχάτου-ΤαύρουΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΝΔΡΕΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ - ΓΙΩΡΓΟΥ ΚΑΜΙΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ Π. ΣΦΑΓΕΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ - Δήμος Μοσχάτου-Ταύρου Δήμος Μοσχάτου-ΤαύρουΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΝΔΡΕΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ - ΓΙΩΡΓΟΥ ΚΑΜΙΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ Π. ΣΦΑΓΕΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ - Δήμος Μοσχάτου-Ταύρου](https://old-html.dimosmoschatou-tavrou.gr/wp-content/uploads/2018/07/efth-kamin-2.jpg)
Δήμος Μοσχάτου-ΤαύρουΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΝΔΡΕΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ - ΓΙΩΡΓΟΥ ΚΑΜΙΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ Π. ΣΦΑΓΕΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ - Δήμος Μοσχάτου-Ταύρου
![Οι 16 προτάσεις του Δήμου Αθηναίων για την αντιμετώπιση της κυκλοφοριακής συμφόρησης καθώς και για την ασφάλεια πεζών και οδηγών - Δήμος Αθηναίων Οι 16 προτάσεις του Δήμου Αθηναίων για την αντιμετώπιση της κυκλοφοριακής συμφόρησης καθώς και για την ασφάλεια πεζών και οδηγών - Δήμος Αθηναίων](https://www.cityofathens.gr/wp-content/uploads/2023/08/photo-scaled.jpeg)
Οι 16 προτάσεις του Δήμου Αθηναίων για την αντιμετώπιση της κυκλοφοριακής συμφόρησης καθώς και για την ασφάλεια πεζών και οδηγών - Δήμος Αθηναίων
![Συνάντηση του Δημάρχου Αθηναίων με τον Αναπληρωτή Επίτροπο Υγείας της Νέας Υόρκης και τον Εκτελεστικό Διευθυντή της Παγκόσμιας Εκστρατείας «Prevention Access Campaign» στο πλαίσιο του I'm Positive - Θετική Φωνή Συνάντηση του Δημάρχου Αθηναίων με τον Αναπληρωτή Επίτροπο Υγείας της Νέας Υόρκης και τον Εκτελεστικό Διευθυντή της Παγκόσμιας Εκστρατείας «Prevention Access Campaign» στο πλαίσιο του I'm Positive - Θετική Φωνή](https://positivevoice.gr/wp-content/uploads/2019/11/bakoyannis_positive_sgt_jpeg_low_27-1024x683.jpg)
Συνάντηση του Δημάρχου Αθηναίων με τον Αναπληρωτή Επίτροπο Υγείας της Νέας Υόρκης και τον Εκτελεστικό Διευθυντή της Παγκόσμιας Εκστρατείας «Prevention Access Campaign» στο πλαίσιο του I'm Positive - Θετική Φωνή
![Συνάντηση του Δημάρχου Παλαιού Φαλήρου με τον Νέο Ειδικό Γραμματέα της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αττικής - Δήμος Παλαιού Φαλήρου Συνάντηση του Δημάρχου Παλαιού Φαλήρου με τον Νέο Ειδικό Γραμματέα της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αττικής - Δήμος Παλαιού Φαλήρου](https://palaiofaliro.gr/wp-content/uploads/2023/02/f2-2.jpg)
Συνάντηση του Δημάρχου Παλαιού Φαλήρου με τον Νέο Ειδικό Γραμματέα της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αττικής - Δήμος Παλαιού Φαλήρου
![Στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου ο Γιάννης Χατζηθεοδοσίου, Πρόεδρος Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθηνών & Επίτιμος Διδάκτορας Πανεπιστημίου Πειραιώς, τη Δευτέρα 9 Ιανουαρίου 2023 | Δήμος Ασπροπύργου Στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου ο Γιάννης Χατζηθεοδοσίου, Πρόεδρος Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθηνών & Επίτιμος Διδάκτορας Πανεπιστημίου Πειραιώς, τη Δευτέρα 9 Ιανουαρίου 2023 | Δήμος Ασπροπύργου](https://www.dimosaspropyrgou.gr/media/2023/01/%CE%9A%CE%95%CE%9D%CE%A4%CE%A1%CE%99%CE%9A%CE%97-%CE%A6%CE%A9%CE%A4%CE%9F-1-scaled.jpg)