![Με ιατρό Παιδοψυχίατρο ενισχύεται η κινητή μονάδα ψυχικής υγείας του Νοσοκομείου – Γενικό Νοσοκομείο Καλαμάτας Με ιατρό Παιδοψυχίατρο ενισχύεται η κινητή μονάδα ψυχικής υγείας του Νοσοκομείου – Γενικό Νοσοκομείο Καλαμάτας](https://www.nosokomeiokalamatas.gr/wp-content/uploads/2023/03/336576704_618939400048455_6996294879981278287_n-2.jpg)
Με ιατρό Παιδοψυχίατρο ενισχύεται η κινητή μονάδα ψυχικής υγείας του Νοσοκομείου – Γενικό Νοσοκομείο Καλαμάτας
![ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ) | ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ) - Αγγειοχειρουργική Κλινική ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ) | ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ) - Αγγειοχειρουργική Κλινική](http://www.konstantopouleio.gr/images/pictures/aggeioxeirourgiki/aggeio_web.jpg)
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ) | ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ) - Αγγειοχειρουργική Κλινική
![Επίσκεψη του υποψήφιου Δημάρχου Πέτρου Ψωμά στο Νοσοκομείο «Άγιος Ανδρέας» - σπιράλ / ανοίγεται στην πόλη Επίσκεψη του υποψήφιου Δημάρχου Πέτρου Ψωμά στο Νοσοκομείο «Άγιος Ανδρέας» - σπιράλ / ανοίγεται στην πόλη](https://spiralpatras.gr/wp-content/uploads/2023/01/spiral-nosokagiantreas-1-1.jpg)
Επίσκεψη του υποψήφιου Δημάρχου Πέτρου Ψωμά στο Νοσοκομείο «Άγιος Ανδρέας» - σπιράλ / ανοίγεται στην πόλη
![ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ) | ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ) - Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ) | ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ) - Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών](http://www.konstantopouleio.gr/images/pictures/tep.png)
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ) | ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ) - Τμήμα Επειγόντων Περιστατικών
![Ανάληψη υπηρεσίας Ιατρού ειδικότητας Ακτινοδιαγνωστικής στο Νοσοκομειο Κύμης - Γενικό Νοσοκομείο - Κέντρο Υγείας Κύμης Ανάληψη υπηρεσίας Ιατρού ειδικότητας Ακτινοδιαγνωστικής στο Νοσοκομειο Κύμης - Γενικό Νοσοκομείο - Κέντρο Υγείας Κύμης](https://www.ghkymis.gr/wp-content/uploads/2023/01/20230109_122448-scaled.jpg)