![Σε κλίμα συγκίνησης πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση γιά τα αποκαλυπτήρια του γλυπτού, «Πρόσφυγας – η Γυναίκα της Σμύρνης» στην Πλατεία του Αγίου Γεωργίου στο Νέο Ψυχικό. - Δήμος Φιλοθέης - Ψυχικού Σε κλίμα συγκίνησης πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση γιά τα αποκαλυπτήρια του γλυπτού, «Πρόσφυγας – η Γυναίκα της Σμύρνης» στην Πλατεία του Αγίου Γεωργίου στο Νέο Ψυχικό. - Δήμος Φιλοθέης - Ψυχικού](https://philothei-psychiko.gov.gr/wp-content/uploads/2022/09/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF-%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82-5-1.png)
Σε κλίμα συγκίνησης πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση γιά τα αποκαλυπτήρια του γλυπτού, «Πρόσφυγας – η Γυναίκα της Σμύρνης» στην Πλατεία του Αγίου Γεωργίου στο Νέο Ψυχικό. - Δήμος Φιλοθέης - Ψυχικού
![Συνεχίζονται τα σεμινάρια κεραμικής-γλυπτικής στο Καστράκι – Στιγμιότυπα από τα μαθήματα που παραθέτουν η Μάρω Θεοδώρου και η Μάριον Ιγγλέση, πτυχιούχοι Ανωτάτων Σχολών Καλών Τεχνών [37 φώτος] :: ekalampaka.gr Συνεχίζονται τα σεμινάρια κεραμικής-γλυπτικής στο Καστράκι – Στιγμιότυπα από τα μαθήματα που παραθέτουν η Μάρω Θεοδώρου και η Μάριον Ιγγλέση, πτυχιούχοι Ανωτάτων Σχολών Καλών Τεχνών [37 φώτος] :: ekalampaka.gr](https://www.ekalampaka.gr/files/news/2014/01/keragly.jpg)
Συνεχίζονται τα σεμινάρια κεραμικής-γλυπτικής στο Καστράκι – Στιγμιότυπα από τα μαθήματα που παραθέτουν η Μάρω Θεοδώρου και η Μάριον Ιγγλέση, πτυχιούχοι Ανωτάτων Σχολών Καλών Τεχνών [37 φώτος] :: ekalampaka.gr
Γλυπτά και Κατασκευές από τη Συλλογή Έργων Τέχνης Δημήτρη Ιωαννίδη & Πέγκυ Βαγενά ΕΓΚΑΙΝΙΑ: Κυριακή 16 Δεκεμβρίου, 7 μ.μ. Γλυπτά και κατασκευές από τη Συλλογή Δημήτρη Ιωαννίδη & Πέγκυ Βαγενά θα φιλοξενήσει
![Γιώργος Πετρίδης: Ο Ελληνοαμερικανός που άφησε τη Wall Street και σαρώνει στις διεθνείς εκθέσεις με τα γλυπτά του Γιώργος Πετρίδης: Ο Ελληνοαμερικανός που άφησε τη Wall Street και σαρώνει στις διεθνείς εκθέσεις με τα γλυπτά του](https://www.olympia.gr/wp-content/uploads/2022/10/65299105-9097-4CD7-B12E-B9B5C4D0F771.jpeg)