Ελένη Βλαχάκη - To mood μου όταν αποχωρίστηκα το ζεστό κρεβατάκι μου για να έρθω δουλειά: | Facebook
Ελένη Βλαχάκη - Eγώ όταν σηκώνομαι από την τουαλέτα μετά από πολλές ώρες καθίσματος παίζοντας με το τηλέφωνο μου.. (Για κωμικούς λίγους μόνο) | Facebook
Ελένη Βλαχάκη - Όταν πάω να φάω κάτι και νιώθω 3 βλέμματα καρφωμένα πάνω μου... @Μακαρένια | Facebook
![Ελένη Βλαχάκη, Πέγκυ Καρρά και Ματίνα Μανταρινάκη ποζάρουν αγκαλιά 20 χρόνια μετά το «Κωνσταντίνου και Ελένης» [εικόνες] - iefimerida.gr Ελένη Βλαχάκη, Πέγκυ Καρρά και Ματίνα Μανταρινάκη ποζάρουν αγκαλιά 20 χρόνια μετά το «Κωνσταντίνου και Ελένης» [εικόνες] - iefimerida.gr](https://www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/in_article/public/2018-10/1745_miriagkoy_lekaki_rantoy_11102018_iefimerida.jpg?itok=0sMcg1iG)