Μαρία Γώγου: «Ετοιμαζόμαστε για εμβόλια με ομαλό και ασφαλή τρόπο»
Τον Σταθμό Προστασίας Μάνας Παιδιού και Εφήβου στη Μονάδα Υγείας ΠΕΔΥ Αμαρουσίου εγκαινίασε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου και Πρόεδρος του Ι.Σ.Α Γ. Πατούλης - Δήμος Αμαρουσίου
Τον Σταθμό Προστασίας Μάνας Παιδιού και Εφήβου στη Μονάδα Υγείας ΠΕΔΥ Αμαρουσίου εγκαινίασε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου και Πρόεδρος του Ι.Σ.Α Γ. Πατούλης - Δήμος Αμαρουσίου
ΘΕΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ | Κέντρο Αναπτυξιακής Παρέμβασης, Λογοπεδικοί - Λογοθεραπευτές | Μαρούσι ΑΤΤΙΚΗΣ | vrisko.gr
Δραστηριότητες 2022-2023
Μονάδες Υγείας Του ΠΕΔΥ | PDF
Τον Σταθμό Προστασίας Μάνας Παιδιού και Εφήβου στη Μονάδα Υγείας ΠΕΔΥ Αμαρουσίου εγκαινίασε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου και Πρόεδρος του Ι.Σ.Α Γ. Πατούλης - Δήμος Αμαρουσίου
Τον Σταθμό Προστασίας Μάνας Παιδιού και Εφήβου στη Μονάδα Υγείας ΠΕΔΥ Αμαρουσίου εγκαινίασε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου και Πρόεδρος του Ι.Σ.Α Γ. Πατούλης - Δήμος Αμαρουσίου
Μαρία Γώγου: «Ετοιμαζόμαστε για εμβόλια με ομαλό και ασφαλή τρόπο»
Νέα Φιλαδέλφεια, η γόνιμη σκηνή της street art – Δείτε το νέο γκράφιτι στη Λεωφόρο Δεκελείας
Πώς να πάω Κέντρο Υγείας Νέας Ιωνίας με Λεωφορείο, Μετρό, Προαστιακός ή Τρόλεϊ?
Απέτρεψαν την έξωση μητέρας και παιδιού με ειδικές ανάγκες στα Άνω Πετράλωνα | ΕΦΣΥΝ
Παρουσία του Δημάρχου Αμαρουσίου Θεόδωρου Αμπατζόγλου η επιτυχημένη επιστημονική εκδήλωση με θέμα: «Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας και Διαβήτης» στο Δημαρχείο Αμαρουσίου - Maroussi News
Μαρία Γώγου: «Ετοιμαζόμαστε για εμβόλια με ομαλό και ασφαλή τρόπο»
Παρουσία του Δημάρχου Αμαρουσίου Θεόδωρου Αμπατζόγλου η επιτυχημένη επιστημονική εκδήλωση με θέμα: «Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας και Διαβήτης» στο Δημαρχείο Αμαρουσίου - Δήμος Αμαρουσίου
Σταθμός Προστασίας Μάνας Παιδιού & Εφήβου στο Μαρούσι - Τα Πάντα για την Κηφισιά και τα Βόρεια Προάστεια
Θέληση για το παιδί, Εργοθεραπεία Μαρούσι σε Μαρούσι - Γενικά | Λογοπεδικοί, Λογοθεραπευτές σε Μαρούσι | Θέληση για το παιδί, Ειδική Αγωγή Μαρούσι, Εργοθεραπεία Μαρούσι, Κέντρο λογοθεραπείας Μαρούσι, Φυσικοθεραπεία παιδιών, Θεραπεία Αυτισμού
Τον Σταθμό Προστασίας Μάνας Παιδιού και Εφήβου στη Μονάδα Υγείας ΠΕΔΥ Αμαρουσίου εγκαινίασε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου και Πρόεδρος του Ι.Σ.Α Γ. Πατούλης - Δήμος Αμαρουσίου
Τον Σταθμό Προστασίας Μάνας Παιδιού και Εφήβου στη Μονάδα Υγείας ΠΕΔΥ Αμαρουσίου εγκαινίασε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου και Πρόεδρος του Ι.Σ.Α Γ. Πατούλης - Δήμος Αμαρουσίου
Ανακύκλωση" δανείων από τον Δήμο Αμαρουσίου - Ενυπόγραφα
Τον Σταθμό Προστασίας Μάνας Παιδιού και Εφήβου στη Μονάδα Υγείας ΠΕΔΥ Αμαρουσίου εγκαινίασε ο Δήμαρχος Αμαρουσίου και Πρόεδρος του Ι.Σ.Α Γ. Πατούλης - Δήμος Αμαρουσίου