Μάνος Δανέζης ( Manos Danezis ) - Μάνος Δανέζης: Συνεχίζουμε… Ευχαριστώντας το Δήμο Αλίμου για την παραχώρηση του video της συνάντησής μας Video (https://youtu.be/C_fJPWI8ni8) και Οπτικό Υλικό εικόνων (https://youtu.be/amz6xHlGS9g) της τρίτη Διάλεξης-
Μάνος Δανέζης ( Manos Danezis ) - Μάνος Δανέζης: VIDEO και Οπτικό Υλικό εικόνων ( http://manosdanezis.gr/al2/ ) της δεύτερης από τις τρεις Διαλέξεις- Συζητήσεις του Δρ Μάνου Δανέζη, Αστροφυσικού, με γενικό τίτλο: «
Μάνος Δανέζης ( Manos Danezis ) - Δέκα χρόνια μαζί στη Θεσσαλονίκη… 2010 - 2020 https://www.youtube.com/watch?v=RFbPV1WTzfA Ευχαριστούμε θερμά όλους τους φίλους οι οποίοι αγκάλιασαν με αγάπη όλες εκείνες τις νέες ιδέες που
![Πρόσκληση Διάλεξης του Δρ. Μάνου Δανέζη στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο του Δήμου Ασπροπύργου | Δήμος Ασπροπύργου Πρόσκληση Διάλεξης του Δρ. Μάνου Δανέζη στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο του Δήμου Ασπροπύργου | Δήμος Ασπροπύργου](https://www.dimosaspropyrgou.gr/media/2019/11/manos-danezis.jpg)