![Καφέδες Α.ΛΟΥΜΙΔΗΣ κ ΥΙΟΙ www.SELLaBIZ.gr ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΔΩΡΕΑΝ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ BU… | Vintage posters, Vintage advertising posters, Vintage ads Καφέδες Α.ΛΟΥΜΙΔΗΣ κ ΥΙΟΙ www.SELLaBIZ.gr ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΔΩΡΕΑΝ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ BU… | Vintage posters, Vintage advertising posters, Vintage ads](https://i.pinimg.com/1200x/d7/e4/29/d7e429deff3085a4d63b90e19510c29c.jpg)
Καφέδες Α.ΛΟΥΜΙΔΗΣ κ ΥΙΟΙ www.SELLaBIZ.gr ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΔΩΡΕΑΝ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ BU… | Vintage posters, Vintage advertising posters, Vintage ads
![Το διάσημο πατάρι των ποιητών στο καφέ του Λουμίδη. Ο Ελύτης έλεγε ότι "εκεί κουβαλούσαν τις καινούριες αγάπες με τον Γκάτσο". Η ιστορία του Παπαγάλου - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Το διάσημο πατάρι των ποιητών στο καφέ του Λουμίδη. Ο Ελύτης έλεγε ότι "εκεί κουβαλούσαν τις καινούριες αγάπες με τον Γκάτσο". Η ιστορία του Παπαγάλου - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://i0.wp.com/www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2016/11/img04.jpg?resize=180%2C344&ssl=1)
Το διάσημο πατάρι των ποιητών στο καφέ του Λουμίδη. Ο Ελύτης έλεγε ότι "εκεί κουβαλούσαν τις καινούριες αγάπες με τον Γκάτσο". Η ιστορία του Παπαγάλου - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
![Ο Λουμίδης έγινε 100 χρονών - Η Ελληνική Οικογενειακή Επιχείρηση 100 χρόνια στις καρδιές μας & στο φλιτζάνι μας - Made in Greece Ο Λουμίδης έγινε 100 χρονών - Η Ελληνική Οικογενειακή Επιχείρηση 100 χρόνια στις καρδιές μας & στο φλιτζάνι μας - Made in Greece](https://www.madeingreece.news/wp-content/uploads/2018/12/48412646_10157137373826019_3184810153694199808_n.jpg)
Ο Λουμίδης έγινε 100 χρονών - Η Ελληνική Οικογενειακή Επιχείρηση 100 χρόνια στις καρδιές μας & στο φλιτζάνι μας - Made in Greece
![Η δημιουργία του καφέ Λουμίδη και το πατάρι που ο Ελύτης έλεγε ότι "εκεί κουβαλούσαν τις καινούριες αγάπες με τον Γκάτσο". Γιατί λέγεται Λουμίδης Παπαγάλος - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Η δημιουργία του καφέ Λουμίδη και το πατάρι που ο Ελύτης έλεγε ότι "εκεί κουβαλούσαν τις καινούριες αγάπες με τον Γκάτσο". Γιατί λέγεται Λουμίδης Παπαγάλος - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://www.mixanitouxronou.com.cy/wp-content/uploads/2016/11/img03.jpg)