![Η κινηματογραφική συνάντηση του Κώστα Γκουσγκούνη με τον Δημήτρη Χόρν. Ο άγνωστος ρόλος του καφετζή στην ταινία «Μια ζωή την έχουμε». Ποιοι ηθοποιοί θα έπαιζαν τους πρωταγωνιστικούς ρόλους - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Η κινηματογραφική συνάντηση του Κώστα Γκουσγκούνη με τον Δημήτρη Χόρν. Ο άγνωστος ρόλος του καφετζή στην ταινία «Μια ζωή την έχουμε». Ποιοι ηθοποιοί θα έπαιζαν τους πρωταγωνιστικούς ρόλους - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ](https://i0.wp.com/www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2016/03/gousgounis-Horn-1.jpg?resize=591%2C400&ssl=1)
Η κινηματογραφική συνάντηση του Κώστα Γκουσγκούνη με τον Δημήτρη Χόρν. Ο άγνωστος ρόλος του καφετζή στην ταινία «Μια ζωή την έχουμε». Ποιοι ηθοποιοί θα έπαιζαν τους πρωταγωνιστικούς ρόλους - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
![Εκατό χρόνια από την γέννηση του Δημήτρη Χορν: Ίνδαλμα με πρότυπό του τον Λογοθετίδη [videos] | Hellasjournal.com Εκατό χρόνια από την γέννηση του Δημήτρη Χορν: Ίνδαλμα με πρότυπό του τον Λογοθετίδη [videos] | Hellasjournal.com](https://hellasjournal.com/wp-content/uploads/2021/03/210307113548_Xorn-Dimitris.jpg)
Εκατό χρόνια από την γέννηση του Δημήτρη Χορν: Ίνδαλμα με πρότυπό του τον Λογοθετίδη [videos] | Hellasjournal.com
![Ποια ήταν η Ιταλίδα σταρ του ελληνικού κινηματογράφου - Πήρε τον ρόλο της Βουγιουκλάκη και έπαιξε στο πλευρό του Χορν Ποια ήταν η Ιταλίδα σταρ του ελληνικού κινηματογράφου - Πήρε τον ρόλο της Βουγιουκλάκη και έπαιξε στο πλευρό του Χορν](https://thecaller.gr/wp-content/uploads/2018/05/collage-23.jpg)