ΑΓΑΠΗ- ΦΙΛΙΑ- ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ, Τα μηνύματα του σχολείου στην τελική γιορτή λήξης των μαθημάτων – 1ο Δημοτικό Σχολείο Ανωγείων
![Σύλλογος Γονέων και κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Και Νηπιαγωγείου Απερίου:Μια ακόμα υπέροχη σχολική χρονιά στο Δημοτικό μας φτάνει στο τέλος της..! - Καρπαθιακή Σύλλογος Γονέων και κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Και Νηπιαγωγείου Απερίου:Μια ακόμα υπέροχη σχολική χρονιά στο Δημοτικό μας φτάνει στο τέλος της..! - Καρπαθιακή](https://www.karpathiaki.gr/wp-content/uploads/2023/06/AREW11.jpeg)
Σύλλογος Γονέων και κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Και Νηπιαγωγείου Απερίου:Μια ακόμα υπέροχη σχολική χρονιά στο Δημοτικό μας φτάνει στο τέλος της..! - Καρπαθιακή
![7. Παραδοσιακά παιχνίδια στην αυλή του σχολείου-Traditional games in the school yard. – 13ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας 7. Παραδοσιακά παιχνίδια στην αυλή του σχολείου-Traditional games in the school yard. – 13ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας](http://13.mysch.gr/el/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210624_194255.jpg)
7. Παραδοσιακά παιχνίδια στην αυλή του σχολείου-Traditional games in the school yard. – 13ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας
ΑΓΑΠΗ- ΦΙΛΙΑ- ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ, Τα μηνύματα του σχολείου στην τελική γιορτή λήξης των μαθημάτων – 1ο Δημοτικό Σχολείο Ανωγείων
![Κέφι, παιχνίδι, χαρά και γέλια στη γιορτή λήξης της σχολικής χρονιάς του 5ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμπάκας [228 φώτος] :: ekalampaka.gr Κέφι, παιχνίδι, χαρά και γέλια στη γιορτή λήξης της σχολικής χρονιάς του 5ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμπάκας [228 φώτος] :: ekalampaka.gr](https://www.ekalampaka.gr/files/news/2018/06/136lixiopempto1.jpg)