Spirto coffee bar - Ο Δημήτρης Σινογιάννης ( κιθάρα φωνή) και η Σάντυ Πολίτη (φωνή),ενώνουν τις καλλιτεχνικές τους δυνάμεις και φτιάχνουν ένα ντουέτο.Με πολύχρονη εμπειρία και άπειρες live και δισκογραφικές συνεργασίες με
TO SPIRTO - Φέτος έχουμε τη χαρά να διανύουμε τη 10η χρονιά του Σπίρτου. Μια δεκαετία γεμάτη μαθήματα, σεμινάρια, εκδηλώσεις, υπέροχους ανθρώπους, συγκινήσεις, μα πάνω από όλα θέληση για προσπάθεια και αυτό-εξέλιξη.
![ΛΑΜΠΑΔΑ ΚΙΘΑΡΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΕ ΞΥΛΙΝΗ ΚΑΣΕΤΙΝΑ | ΛΑΜΠΑΔΕΣ | Κατάστημα e-shop με επιλεγμένα Χριστουγεννιάτικα είδη shop online ΛΑΜΠΑΔΑ ΚΙΘΑΡΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΕ ΞΥΛΙΝΗ ΚΑΣΕΤΙΝΑ | ΛΑΜΠΑΔΕΣ | Κατάστημα e-shop με επιλεγμένα Χριστουγεννιάτικα είδη shop online](http://www.4seasons.gr/images/products/001215a.jpg)