Χτες το βράδυ στο τεκέ μας (Στέλιος Χρυσίνης 1934)_Parts and Tabs | Patreon
Dr. Wine - Ρεμπέτικα με κιθάρες Τραγούδια της ευρύτερης ρεμπέτικης περιόδου ερμηνεύουν με τις κιθάρες τους οι Γιώργος Παπαδογιάννης και Έφη Σαράντη. Συνθέσεις, που είτε γράφτηκαν αρχικά με την κιθάρα σε πρωταγωνιστικό
Μπουζούκι Και Μπουζουξήδες - Απο αριστερα: o Κωστας Βίρβος, ο Αντώνης Βενιέρης μπουζουκι, ο Στέλιος Χρυσίνης κιθαρα, ο Φωτάκης Χαλουλάκος μπουζουκι, ένας φίλος, και ο Χρηστος Κωλοκοτρόνης (1952) | Facebook