Γιώργος Καλαφάτης - Ο Γιώργος Καλαφάτης με την Ελληνική Στρατιωτική ομάδα ποδοσφαίρου που συμμετείχε στους Πανσυμμαχικούς Αγώνες στο Παρίσι το 1919. Από αριστερά επάνω: Λουκάς Πανουργιάς, Λ. Τραγανός, άγνωστος, Δ. Δεμερτζής, Βαγγέλης
Στατώ ορού, βάση με 5 ακτίνες από ανοξείδωτο ατσάλι – ΙΝΟΧ 304
Επέστρεψε στις νίκες ο Τύρναβος, ισοπαλίες σε Δασοχώρι και Νεάπολη… - Elassonanews.gr
Αφοι Δεμερτζη και σια Ε.ε. - διεύθυνση, 🛒 αξιολογήσεις πελατών, ώρες λειτουργίας και αριθμός τηλεφώνου - Καταστήματα στην πόλη Κεντρικής Μακεδονίας - Nicelocal.gr