![Ioannis KOUTELIDAKIS | Associate Professor | Professor of Surgery FEBS Div. Endocrine Surgery FACS | Aristotle University of Thessaloniki, Thessaloníki | AUTH | Department of Surgery II | Research profile Ioannis KOUTELIDAKIS | Associate Professor | Professor of Surgery FEBS Div. Endocrine Surgery FACS | Aristotle University of Thessaloniki, Thessaloníki | AUTH | Department of Surgery II | Research profile](https://i1.rgstatic.net/ii/profile.image/349044384780288-1460230074015_Q512/Ioannis-Koutelidakis.jpg)
Ioannis KOUTELIDAKIS | Associate Professor | Professor of Surgery FEBS Div. Endocrine Surgery FACS | Aristotle University of Thessaloniki, Thessaloníki | AUTH | Department of Surgery II | Research profile
![Νέος Δή,μρχος στην Αριδαία ο Νίκος Παρούτογλου - Ματιές Πέλλας - Αθλητική Ειδησεογραφία για τα Γιαννιτσά, την Έδεσσα και το νομό Πέλλας. Νέος Δή,μρχος στην Αριδαία ο Νίκος Παρούτογλου - Ματιές Πέλλας - Αθλητική Ειδησεογραφία για τα Γιαννιτσά, την Έδεσσα και το νομό Πέλλας.](https://www.matiespellas.gr/wp-content/uploads/2023/10/%CE%A0%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%8D%CF%84%CE%BF%CE%B3%CE%BB%CE%BF%CF%85.jpg)
Νέος Δή,μρχος στην Αριδαία ο Νίκος Παρούτογλου - Ματιές Πέλλας - Αθλητική Ειδησεογραφία για τα Γιαννιτσά, την Έδεσσα και το νομό Πέλλας.
Παρουτογλου Ιωαννησ - Καρδιολογοσ - Αργυρουπολη - αξιολογήσεις, φωτογραφίες, αριθμός τηλεφώνου και διεύθυνση - Ιατρικά κέντρα στην πόλη Αττικής - Nicelocal.gr
![Ποιος είναι ο υποψήφιος Δήμαρχος Αλμωπίας Νίκος Παρούτογλου ~ ialmopia.gr | Τοπική ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης και ψυχαγωγίας Ποιος είναι ο υποψήφιος Δήμαρχος Αλμωπίας Νίκος Παρούτογλου ~ ialmopia.gr | Τοπική ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης και ψυχαγωγίας](https://1.bp.blogspot.com/--4TM6mEUrdM/XNQ-wWRl67I/AAAAAAABHQA/p0EWtJqTKOY2xGio5ou8eKkG4wyy_2PvwCLcBGAs/s1600/%25CF%2585%25CE%25B8%25CE%25BA.jpg)
Ποιος είναι ο υποψήφιος Δήμαρχος Αλμωπίας Νίκος Παρούτογλου ~ ialmopia.gr | Τοπική ηλεκτρονική εφημερίδα ενημέρωσης και ψυχαγωγίας
![Ο Ιωάννης Σινάπης υποψήφιος τοπικός σύμβουλος Πευκωτού - Βορεινού - Νεοχωρίου με το Νίκο Παρούτογλου Ο Ιωάννης Σινάπης υποψήφιος τοπικός σύμβουλος Πευκωτού - Βορεινού - Νεοχωρίου με το Νίκο Παρούτογλου](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhc7B54qMkL205abhM4prft1R1jtZeyAtENoKGPa3UwksfHTvP0lNITKaCns0eVW3ObaxAqBSR76qqHBoDwOWmars9RZ87MFeM7QXvdm4T7E4pwjlF1sC9yanMPWF356rH1OdwRV30nwhJpbcYu8GdVaDqRIC7j9YRUE440MuRWO8rxw1xMgC3EthAnaalm/w540-h640/364050368_303457408882492_2406023115397997000_n.png)